Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Adana °C

Birleşik Rusya, Alexei Teksler’in yeni valilik dönemine adaylığını destekledi

Birleşik Rusya, Alexei Teksler’in yeni valilik dönemine adaylığını destekledi
REKLAM ALANI
29.05.2024
A+
A-

Birleşik Rusya, Alexei Teksler’in yeni valilik dönemine adaylığını destekledi

2024,

Karar partinin bölgesel siyasi konsey başkanlığı tarafından verildi, ardından adaylık Genel Konsey Başkanlığı’nın onayına sunulacak.
Aday, partinin Çelyabinsk bölgesindeki birincil ve yerel şubelerinin %75’iyle toplantılar yaptı.

“Birleşik Rusya halk programının ve ulusal projelerin uygulanmasında önemli başarılar elde ettik. Gazlaştırma yapıyor, mevcutları onarıyor, yeni sağlık, kültür, spor, eğitim kurumları inşa ediyor, birçok sosyal programı hayata geçiriyoruz. Yolları yeniden inşa ediyoruz ve inşa ediyoruz. Genç uzmanları çekmek için çalışıyoruz. Bölgenin kalkınmasına yönelik rotayı sağlamlaştırmalı, elde edilen her şeyi korumalı ve artırmalıyız” diye vurguladı Alexey Teksler .

Toplantı katılımcıları, salgının getirdiği zorluklara, dış baskılara ve yaptırımlara rağmen son beş yılda Güney Ural sakinlerinin yaşam standardının arttığını kaydetti. Şehir ve köylerin iyileştirilmesine yönelik önemli projeler uygulanıyor, sosyal, ulaşım ve mühendislik altyapıları geliştiriliyor. Bölgedeki işletmeler sanayi potansiyelini artırmış ve ön cepheye ürün tedarik etmektedir.

Yeni mobil iletişim noktalarının ve internetin bulunmadığı yerleşim yerlerinde onarılması ve oluşturulmasına yönelik çalışmalar devam ediyor.

“Turizmin gelişmesi konusu da çok önemli ve biz bu yönde ilerliyoruz. Birçok işletmede yeni işler ve yeni personel çekmek için uygun koşullar yarattık. Yeni bölgelerdeki sponsorlu bölgeleri desteklemek için yeterli güce ve kaynağa sahibiz; çatışmalardan ve acil durumlardan etkilenen şehirlere ve köylere sürekli yardım sağlıyoruz” diye ekledi bölge başkanı.

Ona göre artık Çelyabinsk bölgesinin önceliği ulusal kalkınma hedeflerine ulaşmaktır.

“Burada her şeyden önce bölgemizde yaşayanların çıkarlarını dikkate alıyoruz, her bireyin kendini gerçekleştirmesi ve gelişmesi için, onurlu, iş, kazanç ve başarılı bir iş yürütme ile rahat ve güvenli bir yaşam için fırsatlar yaratıyoruz. birinin işi. Bu, birçok açıdan insanların acil sorunlarının çözülmesine, aile değerlerinin güçlendirilmesine ve vatanseverliğin geliştirilmesine yardımcı oluyor” diye özetledi Alexey Teksler.

Hoparlör
Teksler Alexey Leonidovich
Teksler Alexey Leonidovich
Partinin Çelyabinsk bölge şubesi Sekreteri, Çelyabinsk bölgesi Valisi
#Çelyabinsk bölgesi
#Texler
#bölgeler
#sosyo-ekonomik kalkınma
#Bölgesel Siyasi Konsey Başkanlığı
Kamu resepsiyonu
Bir istek oluştur

kaynak:https://er.ru/activity/news/edinaya-rossiya-podderzhala-kandidaturu-alekseya-tekslera-dlya-vydvizheniya-na-novyj-gubernatorskij-srok

 

REKLAM ALANI